NECHTE SE OKOUZLIT FORDEM FOCUS

Propracovaným, bezpečným, úsporným a technologicky vyspělým vozem. Každý detail Fordu Focus, od výrazného dynamického exteriéru až po prostorný a dokonale vyladěný interiér, je navržen tak, aby obohatil váš zážitek z jízdy.

Vůbec poprvé nabízí nejnovější generace Fordu Focus verzi kombi za stejnou cenu jako 5dveřovou variantu pro vybraná provedení. Můžete si tedy sami vybrat, zda vám vyhovuje sportovnější jízda, nebo více prostoru a praktičnosti. Díky naší limitované nabídce ušetříte až 61 000 Kč! Ford Focus kombi můžete mít i na zvýhodněný úvěr s úrokovou sazbou jen 2,99 %. Tedy například za 4 333 Kč měsíčně.

Nabídka platí pouze pro spotřebitele a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Kalkulace úvěru je platná do 30. 6. 2017. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Pojištění všech skel vozidla s limitem plnění až do výše 30 000 Kč v ceně úvěru. Reprezentativní příklad úvěru na Ford Focus kombi 1.6 Duratec 105 k, cena vozu 319 990 Kč, záloha 40 % 127 996 Kč, doba trvání úvěru 60 měsíců, celková výše úvěru 191 994 Kč, poplatek za zpracování smlouvy 1 920 Kč, pevná zápůjční úroková sazba 2,99 %, RPSN 10,28 % (včetně havarijního pojištění), splátka úvěru 3 449 Kč, splátka úvěru včetně pojištění 4 333 Kč, celková částka splatná spotřebitelem 261 900 Kč. Individuální nabídku a nabídku pro podnikatele vám připraví autorizovaný partner Ford.

Akční nabídka platí u participujících autorizovaných prodejců Ford do 30. 6. 2017 a je omezena počtem odebraných vozidel. Akční nabídka je určena pro konečné zákazníky. Konečným zákazníkem se rozumí fyzická nebo právnická osoba uvedená v kupní smlouvě na předmětné vozidlo. Na bližší podmínky se informujte u autorizovaného prodejce vozů Ford.

FORD SYNC 3 – OVLÁDEJTE SVŮJ VŮZ HLASEM

Se systémem SYNC 3 můžete pomocí jednoduchých hlasových příkazů v českém jazyce ovládat audiosystém, telefon nebo navigaci. Můžete tak uskutečňovat telefonické hovory, používat některé aplikace a nebo si nechat přečíst textové zprávy. Intuitivní 8” barevný dotykový displej lze ovládat také tahem prstu nebo upravovat velikosti mapy navigace dvěma prsty. Funkce Apple CarPlay a Android Auto se dále postarají o propojení vašeho chytrého telefonu s vozem.

MOTORY ECOBOOST

Technologie motorů hraje ve Fordu Focus klíčovou roli. Pomáhá totiž snižovat provozní náklady i emise, přičemž poskytuje skvělou úroveň výkonu a dynamiky. Nejpopulárnější provedení 1.0 EcoBoost bylo už pětkrát za sebou vyhlášeno nejlepším motorem roku své kategorie v hlasování "International Engine of the Year", a třikrát se dokonce stalo absolutním vítězem.

International Engine of the Year 2012 - 2016 International Engine of the Year 2012 - 2016

FORD FOCUS KOMBI ZA CENU 5DV. JIŽ ZA 319 990 Kč

DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM.

Prostřednictvím formuláře níže si zažádejte o nezávaznou cenovou nabídku
či bezplatnou testovací jízdu s Fordem Focus.


Po odeslání formuláře:

  • 1. Vám zašleme e-mail potvrzující obdržení požadavku
  • 2. Budeme Vás kontaktovat vybraným způsobem* povinné údaje